Eltuğral ''küslükleri ortadan kaldıracağız''
giresundangelsin

Yol haritamız ve önceliğimiz; kulübümüzün işleyişini normal hale getirmek olacak!

Giresunspor Tesislerinde gerçekleştirilen kahvaltı programına Giresun’da faaliyet gösteren yazılı ve görsel basının temsilcileri katıldılar. Gerçekleşen etkinlikte basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Eltuğral şunları kaydetti; “Yol haritamız ve önceliğimiz; kulübümüzün işleyişini normal hale getirmek olacak. Mali açıdan çalışanlardan, bunun içerisinde alt yapı hocaları, A takım hocaları, masörü, malzemecisi, mutfakta çalışanı, sahada çalışanı, futbolcusu dahil olmak üzere hepsinin ödeme düzenini bir noktaya getirmek var. Yönetim kurulu olarak elimizde mevcut bulunan sözleşmeli oyuncularımızın tamamının aldıkları ücret üç lira da, on üç lira da olsa kafalarında hiçbir şekilde soru işareti olmadan, herkesin ödemelerini günü gününe yapıp işlerine odaklanmalarını sağlayacağız. Bu konuda da gerekli adımları göreve geldiğimiz ilk günden itibaren atıyoruz. Yani yöneticiler olarak çalışanları sorgulayabilir hale gelmemiz gerekiyor. Eğer siz görevinizi yerine getiremezseniz onlardan istediğiniz verimi alamazsınız.” 

Altyapımıza en az A takımımız kadar önem vereceğiz!

Başkan Emin Eltuğral açıklamalarına şöyle devam etti; “Öte yandan biz alt yapımıza en az A takımımız belki de A takımımızdan fazla önem vereceğiz. Spor kulüplerinin malzemesi, ham maddesi alt yapılarıdır. Alt yapınızdan genç yetenekler geliştiremezseniz üst yapıda bu işler günümüz mali şartlarında dönmüyor. Alt yapımızı sürekli üreten bir mekanizma haline getireceğiz.” 

Takımımızın camiamız ve taraftarımız ile yaşadığı kırgınlıkları, küslükleri ortadan kaldıracağız.

Önümüzdeki süreçte basın mensuplarının da önemli katkısı ve rolü olacağına vurgu yapan Başkan Eltuğral; “Giresunsporumuzun Giresun’un her köşesinde, her ilçesinde, her noktasında ilgi duyulması gerektiği noktasında zedelenen güvenin tekrar geri kazanılması için atılması gereken tüm adımların hepsini atacağız. Takımımızın camiamız ile taraftarımız ile yaşadığı kırgınlıkları, küslükleri ortadan kaldıracağız. Bu noktada en büyük görevlerden biri siz değerli basın mensuplarına düşüyor. Bunları birlikte gidereceğiz. Tüm Giresun ve Giresunsporluları bir noktaya getirecek kamuoyudur. Kamuoyunu oluşturan yapılardan biri de siz değerli basın mensuplarısınız. Hep birlikte çaba harcayacağız ve sizlerle sürekli istişare içinde olacağız. Herkesin ortak paydası ve ortak değeri Giresunspor. Camia olarak hep birlikte bu gerçeğe göre hareket edeceğiz.” dedi.

Giresundan Gelsin

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

istetiklagelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği