FUAT KÖSE: ''SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN ÇOK UYGUN BİR ORTAM VAR''
giresundangelsin

Giresun Belediye Başkanı aday adayı Fuat Köse, CHP İl Teşkilatında düzenlediği basın toplantısında, kendisini desteklemeye gelen kalabalığa seslenerek, “Sizlerle beraber, bu şehri yönetecek bilgiye, beceriye, tecrübeye, güce, kuvvete, cesarete sahibim. Ailemi, işimi, hayatımı, her şeyimi bu şehre borçluyum. Sahip olduğum bilgi, birikim ve donanımla, Cumhuriyetimizin teminatı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’nden Giresun Belediye Başkan aday adayı olduğumu huzurlarınızda açıklıyorum” dedi.

“GİRESUN’DA SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN ÇOK UYGUN BİR ORTAM VAR”

Giresun’da seçimi kazanmak için çok uygun bir ortam olduğunu dile getiren Köse, “Parti içi kırgınlıkları, küskünlükleri ortadan kaldırmak ve bu meşakkatli yolda birlikte yürümek için tüm irademi, benliğimi ve cesaretimi ortaya koyuyorum. İlimizde bugün seçimi kazanmak için çok uygun bir ortam bulunmaktadır. Yeter ki birlik ve beraberlik içinde el ele verelim. Genciyle, kadınıyla hep birlikte omuz omuza yürüyelim” diye konuştu.

Köse, “Nasıl ki iş yerim olan Atlas Çelik’te, emekçi kardeşlerimle tertemiz bir başarı hikayesi yazdıysam; aynı şekilde Giresun Belediyesi’nde de, çalışan kardeşlerimle, aynı başarı hikayesini yakalayacağıma inancım tamdır” diyerek, konuşmasına şöyle devam etti:

“SON 5 YIL BAŞARISIZ OLAN BELEDİYECİLİĞE SON VERECEĞİZ”

“Arkadaşlar, bugün burada Giresun’umuz için yeni bir başlangıcın adımını hep beraber atıyoruz. Bugünün Giresun’un son beş yıllık başarısız geçen talihinin değişeceği, halktan ve adaletten yana olan sosyal belediyecilik anlayışının başlayacağı gün olmasını umuyorum.

Giresun halkının omuzlarımıza yüklediği sorumluluğun farkındayız. Vizyonumuz; gençliğimizin enerjisiyle çok çalışarak, üreterek sorumluluğumuzu gereğini yerine getirmektir.

“GİRESUNLU EVİNDE 24 SAAT AKAN ŞIRIL ŞIRIL OLSUN İSTİYOR”

Giresun insanı, güzel parkları, tertemiz yolları, geniş otoparkları, spor tesislerini, güney çevre yollarını, evlerinde 24 saat akan tertemiz şırıl şırıl suları, öğrenci ve turizm kenti olarak gelişmiş sanayisiyle, özgürce yaşamayı fazlasıyla hak ediyor.

Bizler kazanacağımıza olan inancımızla her kapıyı çalacağız. Hep birlikte halkımızla çözümler üreteceğiz. Sevinçlerimizi de ortak paylaşacağız.”

“GİRESUN’U HALKIMIZLA KAZANACAĞIZ”

Köse, partilerinin vereceği karara saygı göstereceklerini de vurgulayıp, “Giresun’u ayağa kaldıracağız. Giresun’un kabuklarını kıracağız. İşsizliğin ve göçün azaldığı, özgürlük şehri olacağız. Partimizin adayı her kim olursa olsun örgütümüzün kararına saygılı olacağız. Eğer seçilip, sizlere hizmet etme imkanı bulursam, söz veriyorum: partime, örgütüme, siz Giresunlulara ve şehrime yakışır bir yönetim sergileyeceğim. Giresun’da kazanacağız. Giresun’u hep birlikte mutlaka ama mutlaka halkımızla kazanacağız" ifadelerini kullandı.

Fuat Köse, açıklamanın ardından da sokakta da kendisini bekleyen kalabalığı selamladı.

Giresundan Gelsin

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

istetiklagelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği