Giresunspor'u Rahat Bırakın
istetiklagelsin

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, Giresunspor'da devam eden denetim işkencesine isyan etti.

Dünya üzerinde hiçbir futbol takımı, Giresunspor'un 3 aydır uğradığı denetim işkencesine maruz kalmamıştır.

Uzunalioğlu yaptığı açıklamada; "Giresunspor'da 3 aydır devam eden denetim, artık kabak tadı vermiştir ve kulübe zarar veren bir hale dönüşmüştür. Bu sözlerimiz lütfen yanlış anlaşılmasın. Denetim yapılmasına asla karşı değiliz, tabiki her kulüp denetlenmelidir. Ama liglerin başlamasına sayılı günler kala denetimlerin hala sonuçlandırılmamış olması, bu vesileyle yönetimin üzerinde adeta tahakküm kurulması, denetimi 3 ay gibi uzun bir süreye yaydırarak yönetimin iş yapamaz hale getirilmesi, yönetimin yalnızlaştırılmasına sebebiyet verecek şekilde kulübe yardım eden herkesten yazılı savunma istenerek adeta tüm şehire korku salınması ve sanki

Giresunspor'a yardım etmenin kötü bir olaymış gibi algılatılması kulübümüze çok büyük zararlar vermektedir. Denetlenecekse her kulüp denetlenmelidir, sadece Giresunspor değil. Ama görüyoruz ki süper ligde bulunan diğer takımların; bırakın denetlenmesini, devlete olan borçlarının Cumhurbaşkanınca silindiği bir ortamda, Giresunspor'a özel çabalarla vergi borcu ekletilmesi çifte standarttır. Bu iş denetimden çıkmış adeta birkaç siyasetçinin Giresunspor ile hesaplaşmasına ve mobingine dönüşmüştür. Şimdi soruyorum size ey bu denetçileri Giresunspor'un başına musallat edenler; madem bir şüpheniz vardı neden haziran ayında yapılan kongrede bunu dile getirmediniz, neden mevcut yönetimin karşısına aday çıkarmadınız da şimdi başka yollarla yönetimi bıraktırmaya zorlamaktasınız? Kulüplerde hesap kongrelerde sorulur. Bunun dışındaki olaylar belden aşağı vurmaktır. Sırf bu uzadıkça uzayan denetim nedeniyle takımımız; gelir toplayamaz, transfer yapamaz hale getirilmiş ve bu sebeplerle süper ligden düşme tehlikesi ile karşı karşıya bırakılmıştır. Dünya üzerinde hiçbir futbol takımı, Giresunspor'un 3 aydır uğradığı denetim işkencesine maruz kalmamıştır. Ama unutulmamalıdır ki Giresunspor sahipsiz değildir.

Bizce bu denetim, yönetimi yıldırmak, bıktırmak ve bıraktırmak için kasıtlı olarak talimatla uzatılmaktadır. Bu denetimi kasıtlı olarak uzattıranlardan, gün gelir şanlı Giresunspor taraftarı hesabını sorar. Takımımız bu yıl süper ligden düşerse şimdiden tarihe not düşelimki bunun tek sorumlusu mevcut denetçileri kulübümüze yollayan ve denetimi talimatla uzattıran siyasilerdir. Buradan size son kez sesleniyorum; transfer dönemi boyunca yönetimi kilitleyen bu denetimi bir an önce sonuçlandırın ve Giresunspor'u rahat bırakın." dedi.

mak ajans

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

giresundangelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 İBFK  M.Başakşehir 1 1 0 3
2 ALNY  Alanyaspor 1 1 0 3
3 TS  Trabzonspor 1 1 0 3
4 ADS  Adana Demir. 1 1 0 3
5 BJK  Beşiktaş 1 1 0 3
6 GS  Galatasaray 1 1 0 3
7 FB  Fenerbahçe 1 0 0 1
8 ÜMR  Ümraniyespor 1 0 0 1
9 SVS  Sivasspor 1 0 0 1
10 GFK  Gaziantep FK 1 0 0 1
11 KON  Konyaspor 1 0 0 1
12 MKE  Ankaragücü 1 0 0 1
13 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
14 GRS  Giresunspor 1 0 1 0
15 ANT  Antalyaspor 1 0 1 0
16 KYS  Kayserispor 1 0 1 0
17 FKGK  Karagümrük 1 0 1 0
18 İST  İstanbulspor 1 0 1 0
19 KSM  Kasımpaşa 1 0 1 0
20

Reklam

giresundangelsin

Giresun Nöbetçi Eczaneler

Anket

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği