İsrail’e Sert Tepki
giresundangelsin

Manevi, İlkeli, Liyakatli Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası Giresun İl Başkanı Celalettin Ocak, İsrail ordusunun, Gazze Şeridi'ndeki kentleri, yoğun bir şekilde bombalamasını şiddetle kınadı. 

Mil-Diyanet Sen Giresun İl Başkanı Celalettin Ocak, yaptığı basın açıklamasında saldırıların kabul edilemez olduğunu belirtti.

Gazze'de sivil halka uygulanan eylemlerin son bulması gerektiğini ifade eden Ocak, "Siyonist İsrail rejimi, Hamas'a karşı küçük düşürücü duruma düşmesinin intikamını almak için Gazze'yi bomba yağmuruna tutup, hastane, okul, ev ve camiler dahil bütün sivil birimlere saldırarak her zamanki gibi çoluk-çocuk katliamı yapıyor. Katliamın boyutu o kadar büyük ki, Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu (UNICEF) dahi İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları altında yaşanan acı durumu dile getirerek acil çağrıda bulunmak zorunda kaldı." ifadelerine yer verdi.   

"Karalama kampanyasını İsrail yürütmektedir"   

Filistin'in mücadelesine karşı Türkiye'de ciddi bir karalama kampanyası yürütüldüğünü savunan Ocak, "Bu karalama kampanyasını İsrail'in yürüttüğünden asla şüphemiz yoktur. Ne acıdır ki, İsrail'in lehinde Türkiye'de propaganda yürüten gazeteciler ve siyasiler var. Biz, zaten bunların baktıkları pencereden bakmıyor ve bunların söylediklerini tamamen reddediyoruz. Sözde insan hakları savunuculuğu yapanlar, bugüne kadar terör devleti İsrail'in yaptığı çocuk katliamını, fosfor bombası kullanmasını neden görmedi de şimdi Filistin halkının haklı mücadelesi gözüne battı. Bunlar tek taraflı değerlendirmedir ve biz bunu asla kabul etmiyoruz. Çünkü 77 yıl önceki Filistin haritasıyla bugünkü harita arasındaki fark, İsrail'in Filistin'i nasıl işgal ettiğini gözler önüne sermektedir. Bugün çığırtkanlık yapan insan hakları savunucuları, Mavi Marmara saldırısında masum vatandaşlarımız öldürülürken neredeydi? İşte bundan dolayı, bugün konuşulanları hiç dikkate almıyor ve Kudüs yeniden fethedilinceye kadar Filistin davasının savunucusu olacağımızı ifade ediyoruz." değerlendirmelerinde bulundu.  

Giresundan Gelsin

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

istetiklagelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği