Konal: ''birlikte daha iyi hizmet edeceğiz''
giresundangelsin

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal, ''İnşallah birlik ve beraberliği sağlayarak Giresun'a hep birlikte daha iyi hizmet edeceğiz'' dedi.

Çok sayıda muhtarın katıldığı kahvaltıda muhtarlar adına söz alan muhtar dernekleri başkanları kendi içlerinden İl Genel Meclisi Üyesi adayı çıkartılmasından memnun olduklarını belirterek Milletvekili Ertuğrul Gazi Konal'a teşekkür ettiler. İl Genel Meclisi Üyesi Adayı olan Hasan Kılıç'a destek olacaklarına belirttiler.

Toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Konal, her görüşe mensup muhtar ve vatandaşın desteğiyle milletvekili seçildiğini hatırlatarak desteklerinden dolayı muhtarlara ve seçmenlere bir kez daha teşekkür etti.

Ankara'da Giresun'un sorularını dile getirdiğini ve çözüm aradıklarını kaydeden Milletvekili Konal, gelen heyetlere de imkanlar ölçüsünde yardımcı olduğunu söyledi.

31 Mart'ta yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde en iddialı seçimin muhtarlık seçimi olduğunu dile getiren Konal, seçime katılacak tüm muhtarlara başarılar diledi.

İl Genel Meclisi Üyeliğinin önemine dikkat çeken Milletvekili Konal "İl Genel Meclisi Üyesi muhtarlarla Vali arasında bir köprüdür ve önemli görevler üstlenmektedirler. Muhtarlarla yaptığımız istişareler neticesinde başarılı çalışmalarıyla tanınan içinizden bir olan Hasan Kılıç'ı İl Genel Meclis Üyeliğine aday gösterdik. Hasan Abi'nin örnek bir İl Genel Meclisi Üyeliği sergileyeceğine ve seçilecek diğer üyelerimizle birlikte başarılı işlere imza atacaklarına inancımız tamdır. Bu işe birlikte karar verdik, desteğinizi bekliyoruz. İnşallah birlikte önemli hizmetler yapacağız. Sizlere yayla sözümüz vardı. seçimden sonra inşallah birlikte gideceğiz. Ayrıca sizleri seçimden sonra Meclise davet ediyorum. Diğer vekillerimizle birlikte bakanlarımızı ziyaret edelim, sorunları birlikte aktaralım. İnşallah birlik ve beraberliği sağlayarak Giresun'a hep birlikte daha iyi hizmet edeceğiz." dedi.

İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarını tanıttı.

İl Genel Meclis Üyesi Adayları adına söz alan Hasan Kılıç'da "Sizlerin desteği ile inşallah arkadaşlarımızla birlikte seçileceğiz. Görevimizi layıkıyla yerine getirerek tüm köylerimize daha iyi hizmetler vereceğiz. Milletvekilimizin desteğiyle sorunları birlikte çözeceğiz." dedi.

Muhtarlar adına söz olan Merkez Muhtarlar Derneği Başkanı Tülin Şenel ile Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Ali Şahin'de kendi içlerinden İl Genel Meclisi Üyesi adayının çıkmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek bu işi organize eden Milletvekili Konal'a teşekkür ettiler ve aday Kılıç'a destek olacakları sözünü verdiler.

Giresundan Gelsin

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

istetiklagelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği