Ödemiş Projelerine Devam Ediyor
giresundangelsin

Giresun Genç İş İnsanları Derneği (GİRGENDER) Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Ecz. Zeliha Ödemiş sıradışılık esaslı faaliyetlerine, farkındalık oluşturan sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Kurtulmuş İlkokulu'nu ziyaret eden Ödemiş son çalışmaları ile ligili şunları bildirdi: "Malumunuz, GİRGENDER olarak saha odaklı ve sorumluluk içerikli programlar düzenliyoruz. Bölgemizin gerek ekonomik, gerekse sosyal alanlarda ilerlemesi, yeniliklerle buluşması için üstün bir gayret gösteriyoruz. Yeni nesillerin gelişime açık, inisiyatif kullanabilen, sorumluluk sahibi bireyler olarak da yetişmesi için üzerimize düşeni hakkı ile yapıyoruz. Bu bağlamda daha önce farklı vesileler ve çalışmalarla bir araya geldiğimiz Kurtulmuş İlkokulu ile yine yollarımız kesişti. Okulumuzun e-dergi olarak çıkardığı dergisinin, matbu olarak çıkarılması noktasında; güzelliklerin, emeklerin fiziğe bürünmüş halinin yayımlanması için gerekli desteği başlattık.

Bu çağlarda çocuklarımızın fazlası ile okumasını, aynı zamanda yazmasını, ayrıca yazdıklarını derlediklerini yayınlamasını önemsiyoruz. Editöründen, görsel yayın yönetmenine, yazı işleri müdüründen, genel yayın koordinatörüne kadrosu tamamlanan ayrıca yayın danışmanları ile de kaliteli yayını hedefleyen derginin şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.

Büyük yazarların, şairlerin hayatlarına baktığımız da çoğunluğu okul çağlarında okul dergilerinde kalem oynatmaya başlamıştır. İçimizdeki cevherlerin keşfi açısından bu çalışmayı çok önemsiyorum. Gelişim mutluluktur. Bu tarz çalışmaların sosyal hayatta da çok karşılığı vardır. Her anne baba; zararlı alışkanlıklardan uzak, okuyan, yazan, medeni cesareti yüksek, iyi bir geleceğe kendini hazırlayan çocukları olsun ister. Ben şehrini ve ülkesini seven bir birey olarak çocuklarımızın iyi bir geleceğe sahip olması için çalışıyor, çabalıyorum ve devam edeceğim. Bu adanmışlık yolunda yanımda olan okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

HABER: Yalçın Meşe

Giresundan Gelsin

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

istetiklagelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 ADS  Adana Demir. 0 0 0 0
2 ANT  Antalyaspor 0 0 0 0
3 HTY  Hatayspor 0 0 0 0
4 BJK  Beşiktaş 0 0 0 0
5 ÇRZ  Ç.Rizespor 0 0 0 0
6 ALNY  Alanyaspor 0 0 0 0
7 EYP  Eyüpspor 0 0 0 0
8 FB  Fenerbahçe 0 0 0 0
9 GS  Galatasaray 0 0 0 0
10 GFK  Gaziantep FK 0 0 0 0
11 GÖZ  Göztepe 0 0 0 0
12 KSM  Kasımpaşa 0 0 0 0
13 KON  Konyaspor 0 0 0 0
14 KYS  Kayserispor 0 0 0 0
15 İBFK  Başakşehir 0 0 0 0
16 SAMS  Samsunspor 0 0 0 0
17 BOD  Bodrum 0 0 0 0
18 SVS  Sivasspor 0 0 0 0
19 TS  Trabzonspor 0 0 0 0

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği